HEROES REBORN – DARK MATTERS

W 2010 r. NBC zdecydowało o anulowaniu serialu Herosi ze względu na niską oglądalność. Ze względu na niezadowolenie fanów stacja postanowiła tej jesieni wyemitować serię limitowaną Heroes Reborn, będącą kontynuacją wydarzeń z finału. Przedstawi ona jednak losy nowych bohaterów, choć nie oznacza to, że nie pojawią się w niej ci, dobrze nam znani, choćby Noah Bennet czy Mikah.

Do sieci trafiła właśnie krótka, bo zawierająca jedynie 6 kilkuminutowych odcinków, seria pod nazwą Heroes Reborn – Dark Matters, której celem jest zalepienie luki czasowej między pierwotną serią a jej kontynuacją. Dark Matters wyjaśnia pewne kwestie związane z funkcjonowaniem świata, przypomina kilku starych bohaterów i wprowadza nowych.

Tak właśnie poznajemy Phoebe potrafiącą manipulować cieniami i światłami, której moc będzie miała ogromne znaczenie w dalszym rozwoju wydarzeń. Teraz, gdy na jaw wyszło istnienie tzw. evos (evolved humans), część ludzi obawia się, że mogą oni stanowić zagrożenie i domagają się, by ograniczyć ich prawa.

Na tym zakończę, żeby nie psuć wam radochy z oglądania. Poniżej zamieszczam pierwszy odcinek, na końcu wyświetlą się odniesienia do kolejnych pięciu.

Enjoy!

EDIT (27.06.2016): O moich wrażeniach po seansie możecie przeczytać tutaj.

Zapisz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s